האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

דברים שצריך להבין ולדעת לגבי ישראל -ובלינדה. תראו לפחות מה שאני מרגיש..

2 posters

Go down

דברים שצריך להבין ולדעת לגבי ישראל -ובלינדה. תראו לפחות מה שאני מרגיש.. Empty דברים שצריך להבין ולדעת לגבי ישראל -ובלינדה. תראו לפחות מה שאני מרגיש..

הודעה על ידי -belinda Tue Aug 24, 2010 4:08 am

על 7 שנים של של מעריץ כמוני לבלינדה מיתבסס בהמון דברים.
להתחלה, הטלנובלות:
*הכרתי את בלינדה לראשונה מהטלנובלה ששודרה בערוץ הילדים "חברים לנצח" או בשם המקורי שבמקסיקו "שותפים למען ההצלה" כמו כל מעריץ גדול שלה, ובנוסף גם הספקתי לבכיר את הטלנובלה אמיגוס ששודרה בשבת (ההיתי רואה את הטלנובלה אמיגוס "חברים לתמיד" 2 פרקים ברצף במוצא שבת כי אני שומר שבת )

הדבר המבאס שקרה מהטלנובלות ששודרו בישראל |" על בלינדה:
1) שבלינדה יצאה באמצע הטלנובלה "שותפים למען ההצלה "חברים לנצח" ביגלל בעיה שמוגדרת בשריפה בסט הצילומים!
2)שהטלנובלות "הרפתקאות בזמן" לא שודרה בישראל כי בארץ עוד לא מוכרת!
3) שהטלנובלה זיקיות משודרת בויוה פלנטינה, למה לא בויוה?!?! לא לכולם יש ויוה פלנטינה מבחינת בעיות אישיות, שקיימים אצל משפחות!
4) שהטלנובלה "שותפים למען ההצלה" הייתה משודרת בשידורים חוזרים אבל ביום שישי שזה היה בזמן כניסת שבת שזה מאוד מבאס ועוד פניתי לערוץ הילדים בעבר והם ענו לי תשובה שלילית לגמרי!
5) למה כל דבר שמיתקשר אם בלינדה ניגמר בדבר שמבאס אותך

*המסכנה:
יוצא מי זה שפחות יכולים להנות מהטלנובלות שכיכבה הכוכבת המפורסמת והמצליחה "בלינדה פרגרין"
פחות הערצה ודפקה שאולי חלק שלא מעריצים יוצא להם ליראות והמעריצים הגדולים מפספסים את החלק היפה בהערצה, ככה שניגרם חוסר הערצה גדולה בארץ כי גם לא מפרסמים אותה לרוב, רק בטלנובלות שהמסכנה כאן ברורה לכל!

הדיסקים של בלינדה - ישראל תביא את הדיסקים למכירה בארץ? :
מסבתר שזה לא נראה באופק, ההיתי צריך להכיר את הדיסקים שלה רק באתרי אינטרנט או שההיתי פוגש מעריצ/ה באינטרנט כדי לדעת על הדיסקים זה מסתכם בכל דיסק שיצא עד עכשיו , ממש קשה להגיד את זה באמת אבל בישראל בלינדה "היא חוסר משמעות" לא מתייחסים אליה!

התהילה ההצלחה של בלינדה מחברים לנצח "שותפים למען ההצלה" ועד עכשיו:
כמובן שעל ההצלחה והחדשות על בלינדה הספקתי לדעת , הודות לעיתון של "ויויה" VIVA המוכר בארץ- שבאת כל דבר שקורה אם בלינדה אם מפרסמים אולי לא לרוב הכוונה שלא את כל החדשות הם מביאים אבל לפחות רואים נצוץ קטן ולפעמים אפשר להיסתפק באתרים מקסקינים על בלינדה שזה לא הכי נוח אבל עיתון "ויוה מביא לנו נצוץ קטן על בלינדה שזה מצוין" .. רוב תודות לעיתון של ויוה!
*ההיתי שמח ליותר חדשות על בלינדה בארץ ולא רק בעיתון ויוה! גם בתיקשורת ברדיו ובערוצים אחרים ושונים והערוץ שהכי צריך לפרסם את בלינדה הוא "ערוץ הילדים" קצת קטנוני לגילנו אבל על תשכחו לפני 7 שנים ההינו אותם ילדים שעכשיו מעריצים את בלינדה!

הטלנובלה שבמשך זמנים אלו שמשודר בארץ בכיכובה של בלינדה פרגרין" :
"זיקיות" ממש חבל שזה בערוץ ויוה פלנטינה, זה גם אחד הדברים שמסתירים מהעמריצים שבאין אפשרותם לצפות בויוה פלנטינה את הכוכבת שאהבנו 7 שנים ועדין אוהבים אותה "בלינדה פרגרין".. לפעמים צריך ליסרוד אם מה שיש .. למרות שסה לא נח!

טלנובלות ודיסקים אהובים עלי:
הטלנובלה המעודפת עלי היא "שותפים למען ההצלה" שבישראל אנחנו מכירים את הטלנובלה בשם "חברים לנצח" - בכיכובה של בלינדה כמובן ולא של השחקנית המחליפה!
הדיסקים האהובים עלי הם..כולם! אבל אחד שהכי אהבתי מהדיסקים של הסולו שלה הוא "בלינדה" ככה הדיסק הראשון שלה כסולנית ניקרא.. מהדיסקים של הטלנובלות אהבתי של "חברים לנצח" .

המסכה הכללית של כל הדברים האלו מוגדרים כ.. :
שתראו שישראל לא ממש מייחסת ייחס לכוכבת בין לאומית "בלינדה פרגרין" וכמה שזה קשה להעריץ כוכבת 7 שנים שבקושי מדברים עליה בארץ... חוץ מעיתון ויוה פלנטינה!, שזה דבר שישראל מפספסת היא כוכבת ענקית ומצליחה, נתחיל בזה שגם חוסר חשיבות למכירת הדיסקים שלה בארץ , ושיבוש בטלנובלות שמככבת בלינדה! /// הקליפ החדש של בלינדה " אגואיסתה "אנכוי" מתוך האלבום החדש שלה "carp dime"
דברים שצריך להבין ולדעת לגבי ישראל -ובלינדה. תראו לפחות מה שאני מרגיש.. 780318 [img][/img]

-belinda
אורח

חזרה למעלה Go down

דברים שצריך להבין ולדעת לגבי ישראל -ובלינדה. תראו לפחות מה שאני מרגיש.. Empty Re: דברים שצריך להבין ולדעת לגבי ישראל -ובלינדה. תראו לפחות מה שאני מרגיש..

הודעה על ידי Carpe Diem Tue Aug 24, 2010 3:33 pm

אתה צודק תמיד דופקים אותנו אבל בעזרת השם נעשה כל מה שאפשרי שכן הדיסקים שלה יגיעו לארץ ושיכתבו עליה בעיתוני נוער כמו ראש1 ומעריב לנוער שיהיה יותר מודעות שגם עכשיו היא ממשיכה עם הקריירה שכל המעריצים שלה בחברים לנצח שהיו שידעו אתזה כדי שיוכלו לחזור לעקוב אחריה ויהיה יותר מעריצים בארץ

אסור להתייאש !
Carpe Diem
Carpe Diem
מנהלת ראשית

מספר הודעות : 26

https://belinda-il.forumhe.com

חזרה למעלה Go down

דברים שצריך להבין ולדעת לגבי ישראל -ובלינדה. תראו לפחות מה שאני מרגיש.. Empty Re: דברים שצריך להבין ולדעת לגבי ישראל -ובלינדה. תראו לפחות מה שאני מרגיש..

הודעה על ידי oshri-belinda Tue Aug 24, 2010 4:30 pm

כן זה מה שתמיד אמרתי שיהיה על בלינדה יותר מודעות יותר פרסום , והראשונים לכל היו צריכים לעשות את זה ערוץ הילדים...אני זוכר שההיתי קטן יותר זה היה לפני חברים לנצח אז היה קטנטנות, את לא מבינה איזה קידום הם נתננו להם!!! למה? כי תמיד הביאו כל עונה לארץ, ותמיד מצאו לעשות עליהם ספיישל חדש, היה מכירה לדיסקים שלהם!... היה מפיק שישקיעה עליהם ושיביא אותם לארץ וגם כן לא מיזמן שחקנים מכמעט מלאכים שאת זה אני לא רואה :] באו לארץ.. סבבה אני לא פוסל את זה.. ההצלחה שלהם היתה גם כן גדולה, אבל מי אמר שבלינדה לא כוכבת מצליחה? בארץ אנחנו מכירים אותה בשלוש טלנובלות .. אמיגוס,חברים לנצח,זיקיות. חסרה טלנובלה אחת שלה שלא שודרה בארץ "הרפתקאות בזמן".. אפשר עוד להלבליג אבל שתבוא כבר לישראל.. חח 7 שנים לחכות לה זה המון XD....

נכון את צודקת לא ניתייאש כל עוד אני רואה שאנחנו מיתאחדים שוב זה כבר עושה לי טוב
[img][/img]

oshri-belinda

מספר הודעות : 6

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Carpe Diem Tue Aug 24, 2010 4:41 pm

לדעתי הבעיה העיקרית בחוסר פרסום של בלינדה , הוא שהמפיק שהיה אחראי על חברים לנצח לא עשה עבודה טובה.
הסדרה היתה מאוד מצליחה , היה המון מעריצים !! אבל בקושי היה כתבות, לא מכרו דיסקים שלהם , לא מוצרים לא כלום! המפיק הזה הרס לנו פשוט ועושה לנו עבודה קשה ביותר כי הוא יכל בתקופה של חברים לנצח לפרסם את הסדרה כך שישר לאחר מכן היה אפשר להביא את הדיסק של בלינדה כסולנית ולהכיר אותה בארץ כזמרת .

אבל אין מה לעשות צריך קודם לדעתי לממצוא מפיק עכשיו שיפרסם אותה כזמרת בארץ כי לבלינדה אין מפיק בישראל וזה בעיה להתקדם ככה
Carpe Diem
Carpe Diem
מנהלת ראשית

מספר הודעות : 26

https://belinda-il.forumhe.com

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי oshri-belinda Wed Sep 01, 2010 11:29 am

כן , נכון את צודקת המפיק שהיה אחראי על הטלנובלה חברים לנצח או בשם המקורי "שותפים למען ההצלה" הרס לנו הכל ולא זה היה ניראה כאילו שהטלנובלה עלתה לארץ רק כדי להעביר את הזמן... וזה ממש לא היה ככה המון מעריצים היה לטלנובלה חברים לנצח אני זוכר שההיתי לוקח את אבא שלי לכל מקום בחנויות הדיסקים כדי לחפש את הדיסק של חברים לנצח ואף פעם לא מצאתי! ההיתי בן 13/14 ..

אז זהו מאז שניגמר חברים לנצח, לא שמענו על בלינדה כלום בישראל!
חוץ מהמגזין " ויוה פלוס " שבכמה וכמה מהפעמים מעביר לנו חדשות קטנות על בלינדה, ואנחנו מחכים לכתבה גדולה על בלינדה !!!!!... ושיהיה כבר יותר פירסום !!!! שיהיה מכירה לדיסקים של בלינדה !!!!! ושבלינדה תבוא לישראל!!
בלינדה אוהבים אותך בישראל!!!!!!!

(כתבות על בלינדה שהיו במקסיקו)

[img]דברים שצריך להבין ולדעת לגבי ישראל -ובלינדה. תראו לפחות מה שאני מרגיש.. 46418006[/img]

[img]דברים שצריך להבין ולדעת לגבי ישראל -ובלינדה. תראו לפחות מה שאני מרגיש.. 88933441[/img]

oshri-belinda

מספר הודעות : 6

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה